Акрилова декоративна штукатурка: короїд, барашек

Будівельна компанія «Desal» звертає увагу на приємні акційні пропозиції в лінійці наших товарів. Крім того, пропонуємо вигідну послугу – кольорування найякіснішим пігментом в Україні (Meffert AG) з гарантією по вигідній вартості.

Ми пропонуємо по спеціальній ціні штукатурку у відрах

На сьогодні в каталозі доступна акрилова штукатурка «Décor Classic» «баранець» по зниженій вартості. Завдяки «камінцевцій» штукатурці, в складі якої мармурова крихта, можливо створити тонкошарове довговічне декоративне покриття зернистої структури. Матеріал можливо застосувати для обробки цементних, бетонних, деревостружкових, гіпсокартонних та пінополістирольних плит. Акриловий барашек має ряд експлуатаційних переваг:

  • висока якість;
  • створення міцного та еластичного покриття;
  • можливість «сховати» дрібні тріщинки та дефекти практично на будь-якій поверхні;
  • широта застосування, в тому числі підходить для професійного тонування;
  • стійкість до атмосферних впливів, впливів навколишнього середовища та механічних пошкоджень;
  • паропроникність;
  • вологостійкість;
  • стійкість до температурних коливань;
  • виключення можливості утворення тріщин.

Акрилова шуба відрізняється незвичайним зовнішнім виглядом. За допомогою даного матеріалу реально створити привабливий дизайн будь-яких приміщень зовні та всередині.

Акриловий короїд: не втратьте шанс купити якісний матеріал дешево

Штукатурка «Décor Classic» «Короїд» зовні схожа на заточену жучком-короїдом деревину. Користується найбільшою популярністю серед споживачів. Продається короїд у відрах, що значно полегшує застосування. Особливість матеріалу – можливість в зручний спосіб вирівняти поверхні з дефектами, тим самим створити респектабельний зовнішній вигляд будівлі. Кольорований короїд завдяки модифікації силіконовими смолами, дозволяє значно покращити експлуатаційні характеристики будинку. Матеріал також відрізняється стійкістю до негативних погодних та механічних впливів, паропроникністю, довговічністю. Шуба у відрах «Короїд» підходить також для застосування всередині приміщень, в тому числі професійного кольорування. Як і кольорований барашек, короїд легкий у застосуванні, захищає поверхні будівель від атмосферних впливів.

Замовити барашек у відрах або штукатурку короїд по спеціальній низькій ціні зручно онлайн або по телефону.