Екологічні фарби і грунтовки

Все більшу популярність завойовує продукція, вироблена за стандартами «еко». Це не дивує, адже вона менш шкідлива для людини і одночасно умовно безпечна для навколишнього середовища. Значне місце серед всієї еко продукції займає фарба на водній основі, використання якої має ряд переваг. Незаперечною перевагою таких фарб є те, що при фарбуванні немає необхідності провітрювати приміщення цілими днями, досить почекати поки вона засохне і вже спокійно можна перебувати в приміщенні. Але крім фарбувальних матеріалів ви ще можете купити грунтовку.

Екологічно безпечні фарби

Тут ви можете вибрати екологічні інноваційні фарби, в яких немає шкідливих пластифікаторів і коалісцентів. Коли ви хочете купити фарбу і приходите до нас, можете бути впевнені в якості товару, запропонованого вам. Виготовляються вони на основі акрилу, що дозволяє створювати продукцію, яка після використання протягом тривалого часу зберігає свою яскравість. Наша барвиста продукція не містить стирол, формальдегід і фенол, тому з упевненістю можна сказати, що у нас високоякісна і безпечна для використання фарба для стін.

Ціна для пересічних мешканців Чернівців відіграє значну роль, тому ми йдемо назустріч і пропонуємо продукцію за розумною вартістю. Завдяки безпечній виробничій формулі вам не доведеться звертати свою увагу на неприємний запах, так як його не буде. І навіть якщо у вас є тварини, які люблять залізти куди слід і куди не слід – можете бути спокійні! Наша продукція безпечна не тільки для людей, а й для друзів наших менших, тому, якщо вам потрібно щось пофарбувати, то ви спокійно можете купити фарбу для стін і не хвилюватися за негативні наслідки (якщо дотримуватися техніки безпеки). Якщо зібрати всі переваги в один список, то він буде виглядати таким чином:

  1. Можна наносити в рідкому або у вигляді пасти. Вибір, до якої консистенції розводити, залишається за вами;
  2. При висиханні не розшаровуються і не утворюються тріщини;
  3. Не потрібні розчинники з різким запахом, які ще й додатково містять летючі речовини.

Наша екологічна акрилова фарба для стін використовується для фарбування стель і стін. Представлені у нас фарби прекрасно взаємодіють з матеріалами на мінеральній основі. Ви можете придбати фарбувальний матеріал у розфасовках по 7 і 14 кілограм.

Екологічно безпечні грунтовки

Крім фарб, ми ще пропонуємо і ґрунтовку глибокого проникнення, в бутлях по 10 і 5 літрів. Вона якісно готує основу перед нанесенням лакофарбового покриття. У нашому магазині ви можете купити акриловий грунт для якісної обробки текстильних і твердих поверхонь перед нанесенням фарб. Підходить також для ряду інших внутрішніх робіт в будинку або квартирі. Він настільки універсальний, що використовується не тільки під час обробки, але і стане в нагоді художникам для підготовки полотна, паперу, картону, ПВХ, тканини, скла і ще ряду матеріалів. Дійсно – акрилова грунтовка дивовижно універсальна покупка.

Але основне призначення – провести грунтування всіх мінеральних основ, які є сильно поглинаючими. Наша продукція цього сегмента сприяє вирівнюванню основи та зменшення вад. І в цій справі грунт акриловий є незамінним помічником для всіх, хто займається ремонтом у своєму будинку, квартирі або комерційно займається облагороджуванням будівель інших людей.