Дерев'яні меблі від Desal: натуральність для вашого комфорту

Меблі з дерева – предмети інтер’єру, які завжди будуть затребувані за рахунок екологічного матеріалу і практичності. Вони не тріскаються, не коробляться, зберігають форму і зовнішній вигляд до 30 років і довше. Компанія Desal презентує каталог дерев’яної продукції, а також пропонує виготовлення під замовлення за вашими індивідуальними розмірами.

Характеристики меблів

Наша продукція створюється за європейськими стандартами: контролюємо якість підібраної сировини, дотримуємося точних розмірів деталей, виконуємо міцні кріплення і покриття поверхонь. За всіма етапами виробництва спостерігають фахівці, щоб меблі з масиву відповідали високим вимогам.

Параметри виробів:

  • твердолистяні породи деревини – масив дубу;
  • обробка сировини за принципом «Якість і надійність – головний орієнтир»;
  • виконання робіт досвідченими майстрами з дотриманням норм;
  • екологічне і безпечне покриття дерев’яних меблів;
  • якісна фурнітура від зарубіжних брендів;
  • дизайн різних стилів – модерн, проста класика, моделі під старовину.

В каталозі запропоновані варіанти, розроблені нашими дизайнерами.

Що можна замовити на сайті

Готові меблі з натурального дерева доступні для замовлення в будь-який час. Оформлюйте заявку на покупку предметів меблів, вказуйте контактну інформацію та отримуйте доставку меблів у Чернівцях і області.

Також замовляйте виготовлення за вашими кресленнями. Ми виробляємо письмові, журнальні, обідні столи, кухонні меблі, ліжка, шафи, комоди і тумби. Купуйте окремі об’єкти або набори в одному стилі. Меблі з дерева на замовлення – це предмети, які будуть в точності відповідати потрібним параметрам. Предмети матимуть необхідні вам розміри, форми, придуману концепцію на ваш смак.

Технологія замовлення

Щоб купити меблі з дубу, виберіть товари з каталогу і зв’яжіться з нами. Вкажіть свої дані, способи оплати, доставки та ми доставимо вам обрані меблі.

Якщо вас цікавить індивідуальне виготовлення, зв’яжіться з нашими співробітниками і висловіть побажання. Дизайнери розроблять проект і відправлять вам для затвердження або внесення поправок. Після узгодження модель відправляється на фабрику, а далі за вашою адресою. Замовнику пропонуємо вибір фурнітури, колірних рішень з виробничих заготовок. Телефонуйте нам, щоб домовитися про співпрацю.