Покрівля з бітумної та метало черепиці

Якщо ви прийняли рішення збудувати дім, то вам обов’язково прийдеться задуматись над тим, якою буде Ваша покрівля. Будівельна компанія DESAL, що займається реалізацією товарів та матеріалів для будівельно-ремонтних робіт, пропонує увазі своїх покупців все для покрівлі даху Чернівці.

Найпопулярнішими матеріалами на сьогоднішній день серед наших клієнтів для будівництва чи ремонту даху є металочерепиця та так звана бітумна черепиця.

покрівля з металочерепиці чернівціПокрівля з металочерепиці представляє собою один з самих сучасних, довговічних та надійних видів покрівлі, який якнайкраще підходить до кліматичних умов з досить значними коливаннями температури. Сама металочерепиця – це листи, які виготовляються з профільованої оцинкованої сталі, що мають товщину 0,4 або 0,5 мм. Зверху металочерепиця покривається полімером, який захищає метал від впливу корозії. А профіль такого матеріалу зовні нагадує натуральну черепицю.

покрівля з бітумної черепиціНа відміну від металочерепиці покрівля з бітумної черепиці має свої переваги. Її здебільшого застосовують в умовах прохолодного та снігового клімату. Вона дуже надійна та витривала, тому теж добре підходить для укладання покрівлі.

Також наш магазин пропонує багато матеріалів для гідроізоляції даху. Гідроізоляція обов’язково повинна бути встановлена, оскільки вона буде захищати матеріали покрівлі та стропил від впливу атмосферних опадів та реактивів, які в них розчиняються.

Встановлення паркану в Чернівцях

паркан з профнастилуЯкщо Вас цікавлять паркани Чернівці, Ви також можете знайти пропозиції на нашому сайті. В нашому магазині є можливість придбати паркан з профнастилу, бетонні паркани, дерев’яні паркани або паркан з метало профілю. Матеріал для встановлення паркану слід обирати в залежності від того, де ви плануєте його зробити чи з огляду на те, що Вам до вподоби.