Чи не найвідоміша на Буковині будівельна компанія «DESAL», що знаходиться у місті Чернівці пропонує своїм клієнтам великий асортимент різноманітних будівельних товарів, а також багато видів послуг, які безпосередньо стосуються виконання будівельно-ремонтних робіт. Основним видом запропонованих послуг є укладка плитки Чернівці.

укладка плитки на підлогу чернівціВ список робіт, які можуть для Вас виконати наші висококваліфіковані співробітники, дуже широкий. До них входить і укладка тротуарної плитки, і укладка плитки на підлогу чи на стіни в вашій оселі, і укладка плитки у ванній чи на кухні. Взагалі наші спеціалісти, які мають не один рік досвіду роботи у даній сфері діяльності, можуть виконати для вас будь-які примхи, що стосуються укладки будь-якого типу плитки.

Будівельна компанія «DESAL» пропонує своїм клієнтам вибір сучасної керамічної плитки, різного кольору, форми та фактури. Після того як ви оберете потрібну Вам продукцію, можна приступити до укладки керамічної плитки в тому помешканні, де Вам це необхідно. Керамічна плитка якнайкраще підходить для оформлення стін у ванних кімнатах, санітарних вузлах та на кухні. Хочеться додати, що послуга укладка плитки на стіну має досить доступну ціну при пристойній якості. До того ж, всі Ваші витрати повернуться Вам довговічністю та надійністю нового оздоблення Ваших стін чи підлоги.

Укладка каменю Чернівці

укладка декоративного каменю в ЧернівцяхОкрім того, що ми пропонуємо укладку плитки керамічної, Ви також маєте можливість замовити у нас послуги по укладці каменю в Чернівцях. Ми професійно займаємося укладкою декоративного каменю та укладкою природного каменю. Звичайно ж, природний камінь коштує дорожче, ніж декоративний, та сучасний декоративний камінь майже ні в чому не поступається натуральному по своїм якісним показникам. То ж приймайте рішення та прикрашайте свою оселю чи довкілля.