Структурна акрилова фарба

Одним з варіантів обробки фасаду та внутрішніх стін будівель є структурна акрилова фарба, яка представляє собою декоративну штукатурку, що відрізняється унікальним методом нанесення. Матова фактура фарби, виготовленої на основі смоляної акрилатної дисперсії, повторює структуру декоративної штукатурки і відрізняється високим ступенем приклеювання (агдезіі) і покривністю.

Акрилова фарба “Structura-Green Line” використовується як для внутрішньої, так і для зовнішньої фінішної обробки стін, фасадів, стель, а також поверхні з великим експлуатаційним навантаженням. Структурна фарба з додаванням дрібнодисперсної мармурової крихти не вимагає спеціальної підготовки, так як продається в готовому до використання вигляді. При додаванні кольорів досягається потрібна колірна гамма фарби.

У разі наявності навіть незначного досвіду будівельних або оздоблювальних робіт господар може нанести фарбу і виконати подальшу обробку поверхні спеціальним шпателем самостійно.

 

Переваги структурної акрилової фарби

  • Ідеальна для нанесення в’язкість забезпечується спеціально розробленим складом фарби, яка тягнеться за валиком, в результаті чого створюється ексклюзивна, глибока структура,
  • Можливість колорування структурної фарби в будь-який колір і відтінок. За допомогою будівельного міксера і спеціального кольорового пігменту можна в домашніх умовах виконати колорування. У разі відсутності досвіду роботи з водними або пігментними універсальними пастами, це складне з технічної сторони питання бажано довірити фахівцям, так як при надмірній кількості доданого барвника можна зіпсувати будівельний матеріал,
  • Стійкість до ударів. Стійкість до механічних впливів гарантує незмінний вид покриття під час всього терміну експлуатації,
  • Стійкість до перепадів температури, атмосферних опадів, ультрафіолетового опромінення і вологості забезпечує тривалу експлуатацію фарби і захист стін,
  • Виразна структура привертає увагу і робить стіну унікальною в своєму роді,
  • Утворення еластичної захисної плівки гарантує стійкість до інтенсивного миття з використанням дезінфікуючих та миючих засобів.

При правильному нанесенні фарби можна з легкістю приховати незначні тріщини (до 0,5 мм), а також дефекти поверхні. При необхідності площину можна перефарбувати в інший відтінок будь-якою латексною фарбою, при цьому немає необхідності знімати старий шар штукатурки. Висока паропроникність забезпечує необхідну регуляцію вологості в приміщенні.

Структурна фарба дозволяє одночасно виконати кілька основних оздоблювальних завдань, а також отримати унікальну декоративну фактуру поверхні, не схожу ні на яку іншу.

Особливості нанесення акрилової фарби

Купити фарбу для стін можна в спеціалізованому магазині. Перед процесом безпосереднього нанесення оздоблювального матеріалу необхідно підготувати робочу поверхню і ретельно ознайомитися з інструкцією із застосування. Спеціальні будівельні терки, гребінці, шпателі та інші інструменти дозволяють створити оригінальний зовнішній вигляд фарбується стіни.

Суміш наноситься за допомогою спеціального валика або пензлика товстим шаром, який складає 2-3 мм. Під час роботи важливо дотримуватися техніки нанесення матеріалу і рівномірно розгортати фарбу, попередньо промочивши валик. Щоб уникнути появи колірних кордонів необхідно фарбувати стіну (площину) за один раз.