Сухі морозостійкі суміші для теплоізоляції

Компанія «Desal» пропонує купити сухі суміші DOPS Therm Fix та Multi Fix, які дозволяють проводити утеплення фасадів навіть при пониженій температурі (до -5° С). Економічна витрата, висока адгезія, морозостійкість, а також доступна ціна, визначають підвищений попит на ці клейові матеріали.

Теплоізоляція стін завдяки використанню сучасних технологій проводиться з використанням недорогих матеріалів, в тому числі плит утеплювача на основі пінополістиролу і мінеральної вати. Їх кріплять до стін спеціальними дюбелями і клеєм, який необхідний для більш щільного прилягання плитного матеріалу. Теплоізоляція фасадів з використанням якісного клейового складу забезпечує довговічне і надійне кріплення обраного утеплювача.

Область застосування клейових сумішей для теплоізоляції

 

Суха суміш DOPS Therm Fix застосовується при внутрішніх і зовнішніх роботах для кріплення теплоізоляційних плит на бетонні, цегляні, пінобетонні поверхні та інші мінеральні поверхні. Може використовуватися в промислових і житлових будівлях, в тому числі для утеплення приватних будинків, балконів і терас.

Для приклеювання утеплювача з додатковим армуючим шаром слід застосовувати клей для теплоізоляції DOPS Multi Fix. Така армуючо-клейова суміш дозволяє не тільки ефективно кріпити матеріали для утеплення фасадів, а й створювати армуючий шар в системах скріпленої теплоізоляції.

Особливості та переваги

Сухі будівельні суміші – це оптимальне рішення для проведення утеплювальних робіт, так як вони мають чіткі пропорції для змішування, легко готуються, а працювати з таким клейовим складом просто і зручно.

Клей для пінополістиролу і плит на основі мінвати можна використовувати при температурі до -5° С, що дозволяє проводити роботи з утеплення будинку навіть з настанням холодів. Суміш для приклеювання пінопласту володіє пластичністю і високою адгезією з будь-якою мінеральною основою.

Інші переваги:

  • Теплоізоляція стін за допомогою сухої суміші дозволяє не тільки утеплити будинок, але і приховати нерівності основи (перепади поверхні до 5 см).
  • Простота в роботі – наносити клейові суміші можна як механізованим, так і ручним способом.
  • Вологостійкість і паропроникність.
  • Швидке затвердіння складу.
  • Невисока вартість, особливо в порівнянні з клеєм в балонах.

Теплоізоляція будинку із застосуванням сухої суміші – це ефективне і недороге рішення, адже такий клей для пінопласту довговічний, надійний і економічний.

Спосіб застосування

Теплоізоляція фасаду починається з підготовки основи – стіни очищають від забруднень, а великі нерівності вирівнюють стартовою штукатуркою. На очищену поверхню наносять ґрунтовку й витримують 3-6 годин.

Потім готують клей для утеплювача відповідно до рекомендацій виробника. Засипають суху суміш в ємність з водою (з точними пропорціями можна ознайомитися на упаковці) і перемішують вручну або механічним способом – можна використовувати змішувач, будівельний міксер і інші пристосування. Повинна вийти однорідна маса, яку слід залишити на 5-15 хвилин для дозрівання, а потім перемішати заново.

Теплоізоляція для стін може кріпитися смуговим, маяковим або суцільним способом, що залежить від якості поверхні. Якщо в процесі робіт утворюються зазори більше 2 мм, то їх потрібно заповнити шматочками утеплювача.

Ви можете купити ефективні клейові суміші для утеплення за доступними цінами в компанії «Desal». Зателефонуйте або скористайтеся послугою «зворотний дзвінок», щоб зробити замовлення.