Мабуть жоден сучасний ремонт не проходить без обов’язкового покрашення стін чи стелі. У будівельній компанії DESAL, що знаходиться в місті Чернівці, клієнтам пропонується широкий асортимент самих різних корисних та якісних матеріалів для будівництва, а також інші побутові товари та прилади. В нашому магазині можна отримати професійні послуги стосовно підбору фарб Чернівці. У нас є можливість придбати інтер’єрні та універсальні акрилові фарби, фасадні, силіконові, декоративні структурні фарби, шпаклівки, грунтівки, штукатурки та емульсії. Вибір ми пропонуємо здійснити по спеціальній таблиці кольорів MD COLOR. Також кожний бажаючий може за допомогою нашого сайту самостійно передивитись каталог фарб, щоб зробити свій остаточний вибір.

колорування та підбір фарб MD Color

Стосовно додаткових послуг, ми пропонуємо також здійснення колорування Чернівці. У нас працюють професійні досвідчені співробітники, які надають самі якісні послуги.

Колорування здійснюється синтетичним пігментом. Синтетичний пігмент представляє собою один з особливих унікальних матеріалів, що є в декілька разів стійкішим до будь-яких впливів навколишнього середовища, на відміну від органічного пігменту чи простих барвників.