Будинок кожного – його фортеця. Через поширення шахрайства та зазіхань на чуже майно люди вимушені захищатися самостійно. Компанія SLIDYS займає перші сходинки рейтингу на ринку захисних розсувних решіток, і не дарма. Адже усі наші клієнти насолоджуються відчуттям безпеки протягом багатьох років. Нашою фірмою було оснащено сотні дверей та вікон у приватних оселях, квартирах на першому поверсі, банках, готелях, юридичних установах.

захисні розсувні решіткиВстановлення металевих решіток не обмежується надземними місцями. Ви можете замовити і отримати захисні розсувні решітки на цокольний поверх, на ворота гаражу чи інші площі, що знаходяться нижче рівня землі.

Справа в тому, що захисна розсувна решітка, на відміну від стаціонарної нерухомої, знаходиться перед вікном чи дверима, тому значно ускладнює процес проникнення в будівлю. Ви витратите лише декілька секунд, щоб відкрити їх, до того ж після розсування решітка стає майже непомітною. Такі решітки майже не займають простору та не створюють незручностей у використанні віконного отвору чи кордонів дверей.

Варто зазначити, що захисні розсувні решітки SLIDYS створюються лише з якісної сталі, а це означає, що відімкнути решітки без ключа будь яким іншим способом не вийде.

Що відрізняє захисні розсувні решітки SLIDYS від інших продуктів безпеки:

  • Безперервна безпека, що протримається протягом багатьох років. Охоронець-людина завжди може заснути, відволіктися чи сама стати жертвою шахраїв. Відеокамера скоріше зможе хіба що допомогти знайти крадія. А кодові та домофонні системи злодії вже давно навчилися обманювати.
  • Встановлення захисних решіток поза дверима робить їх вже другим бар’єром на шляху до вашого приміщення. Крім того, знаходження з внутрішньої сторони не дає ерозії зіпсувати сталь і цим продовжує термін експлуатації.
  • Розсувний механізм не завадить евакуюватися з будівлі у разі настання надзвичайної ситуації. При пожежі або вибусі люди зможуть розсунути градки на дверях чи вікні за лічені секунди і потрапити на вулицю неушкодженими.
  • Форма решіток не заважає проникненню свіжого повітря у приміщення. За повного складання площа металевого корпусу становить п’яту частину від початкової.

Компанія SLIDYS виготовляє захисні розсувні решітки за попереднім замовленням. Ваше вікно чи двері будуть попередньо обміряні нашим працівником. Ви самостійно зможете обрати дизайн чи запропонувати власний. Усі ваші побажання і настанови будуть обов’язково враховані.